سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان:

تیم فوتبال بعثت کرمانشاه به دنبال جنگ زرگری و حاشیه‌سازی بود

b_150_100_16777215_00_images_stories_samadiyan.jpgسرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: تیم فوتبال بعثت کرمانشاه برای کسب نتیجه به دنبال جنگ زرگری و حاشیه‌سازی بود.

بابک صمدیان در گفتگو با "همدان فوتبال" با اشاره به پیروزی شهرداری همدان برابر بعثت کرمانشاه اظهار داشت: ما می‌دانستیم همچون دیدار برابر خیبر خرم‌آباد دیدار بسیار سنگین و پر حاشیه‌ای برابر بعثت کرمانشاه خواهیم داشت به همین دلیل به بازیکنانم توصیه کرده بودم تنها تمرکز خود را بر روی زمین و بازی خود بگذارند.

وی افزود: کادر فنی و مدیرعامل بعثت کرمانشاه از ابتدای مسابقه به دنبال حاشیه‌سازی و تأثیر بر روی داور مسابقه بود.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به اعتراض خود بین دونیمه به داور مسابقه گفت: داور به غیر از یکی دو اشتباه که البته تأثیرگذار هم بود روی هم رفته قضاوت خوبی داشت و من تنها بین دونیمه به داور مسابقه گفتم که با جنگ زرگری نمی‌توان نتیجه گرفت و این مسائل در فوتبال منسوخ‌شده است.

صمدیان عنوان کرد: داور در ثانیه‌های برای بعثت کرمانشاه پنالتی گرفت که وقت مسابقه به پایان رسیده بود و قبل از این پنالتی نیز بر روی بازیکنان ما خطا گرفته‌شده بود.

وی با اشاره به درگیری‌ها دونیمه گفت: به دستور مدیرعامل بعثت کرمانشاه عوامل وی و هواداران بین دونیمه به زمین مسابقه هجوم آوردند و کادر فنی ما مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: بنده به ناظر هم گفتم شما وقتی نمی‌توانید ۵۰ نفر را کنترل کنید چگونه سلامت تیم‌ها را تضمین می‌کنید و به همین دلیل هم با فدراسیون تماس گرفتیم و گفتیم امنیت ما در کرمانشاه درخطر است که خوشبختانه همه این مسائل در بین دونیمه حل شد.

صمدیان با اشاره به نیمه دوم بازی بیان کرد: در نیمه دوم ۳ تعویض بسیار عالی داشتیم که همین بازیکنان بر روی گل دوم ما نقش داشتند و واقعاً از نحوه بازی بازیکنانم که با جان‌ودل در این دیدار بازی کردند کاملاً رضایت دارم.

وی یادآور شد: خدا را شاکر هستیم که روند شکست‌ناپذیری ما در این دیدار هم ادامه پیدا کرد و مهم‌تر از این رکورد؛ شخصیت بالای تیمی است که بازیکنان پیداکرده‌اند و در هر بازی تنها به پیروزی فکر می‌کنند و برای آن قدم به میدان مسابقه می‌گذارند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به دیدار هفته آینده و پایانی شهرداری همدان گفت: می‌خواهیم از اندک شانس صعود خود در دیدار برابر پالایش آبادان نهایت استفاده را ببریم و با یک بازی بسیار زیبا لیگ را به پایان برسانیم.

صمدیان افزود: شرایط جدول هم به گونه ای است که بدون شانس برای صعود نیستیم و ما امیدواریم مسئولان در این دیدار حمایت‌های مادی و معنوی را از تیم ما داشته باشند و این دیدار در ورزشگاه شهدای قدس همدان برگزار شود تا نهایت استفاده را از میزبانی خود ببریم.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن