کی‌روش دخالت در کناره‌گیری اسدی را تکذیب کرد

کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی ایران به حمایت از مهدی تاج، رئیس فدراسیون پرداخته است. ادامه مطلب: کی‌روش دخالت در کناره‌گیری اسدی را تکذیب کرد

اخبار و شایعات نقل و انتقالات ایران: 27 خردادماه

ادامه مطلب:  اخبار و شایعات نقل و انتقالات ایران: 27 خردادماهروزانه و تا پایان فعالیت رسمی باشگاه‌ها در نقل و انتقالات اخبار رسمی و شایعات مربوطه را در "ورزش سه" دنبال کنید. ادامه مطلب: اخبار و شایعات نقل و انتقالات ایران: 27 خردادماه

کامنت نزار، کری نخون، چیپ هم نزن!

بالاخره برانکو تصمیمش را گرفت: تا وقتی من هستم طارمی پنالتی نمی‌زند. این تنبیهی است برای بازیکنی که اکثر پنالتی‌های تیمش را هدر داده اما باز هم پنالتی می‌زند و این بار یک پنالتی بسیار مهم که می‌تواند به قیمت حذف پرسپولیس از آسیا تمام شود را با میلش به نمایش و مطرح شدن هدر داد. برانکو تصمیمش را گرفت اما کمی دیر! ادامه مطلب: کامنت نزار، کری نخون، چیپ هم نزن!

صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2018

تیم ملی فوتبال ایران با برتری 2 بر صفر مقابل ازبکستان به جام جهانی 2018 روسیه راه یافت تا برای پنجمین بار در تاریخ، مسافر مهمترین رویداد فوتبال جهان شود. ادامه مطلب: صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2018

کامنت نزار، کری نخون، چیپ هم نزن!

بالاخره برانکو تصمیمش را گرفت: تا وقتی من هستم طارمی پنالتی نمی‌زند. این تنبیهی است برای بازیکنی که اکثر پنالتی‌های تیمش را هدر داده اما باز هم پنالتی می‌زند و این بار یک پنالتی بسیار مهم که می‌تواند به قیمت حذف پرسپولیس از آسیا تمام شود را با میلش به نمایش و مطرح شدن هدر داد. برانکو تصمیمش را گرفت اما کمی دیر! ادامه مطلب: کامنت نزار، کری نخون، چیپ هم نزن!