برادران حیدری در لیست الیت آسیا

ادامه مطلب: برادران حیدری در لیست الیت آسیا  برادران حیدری دو داور بین المللی فوتبال همدان در لیست 'الیت آسیا' قرار گرفتند. ادامه مطلب: برادران حیدری در لیست الیت آسیا

جواد شرفی بازی خیبر – پاس را قضاوت می کند

ادامه مطلب: جواد شرفی بازی خیبر – پاس را قضاوت می کنددپارتمان داوری اسامی داوران دیدارهای هفته دوازدهم لیگ دسته یک کشور را اعلام کرد وبراین اساس جواد شرفی بازی خیبر خرم آباد و پاس را قضاوت می کند. ادامه مطلب: جواد شرفی بازی خیبر – پاس را قضاوت می کند

رضا جابری رییس کمیته داوران هیات فوتبال همدان شد

 

ادامه مطلب: رضا جابری رییس کمیته داوران هیات فوتبال همدان شدرضا جابری به عنوان رییس کمیته داوران هیات فوتبال استان همدان منصوب شد.

ادامه مطلب: رضا جابری رییس کمیته داوران هیات فوتبال همدان شد

بیژن حیدری قاضی دیدار پرسپولیس و ملوان

ادامه مطلب: بیژن حیدری قاضی دیدار پرسپولیس و ملوان  قضاوت دیدار تیم های پرسپولیس تهران و ملوان بندر انزلی در چارچوب لیگ برتر فوتبال کشورمان به داور همدانی سپرده شد. ادامه مطلب: بیژن حیدری قاضی دیدار پرسپولیس و ملوان

پوریا باقر قاضی بازی الوند – شهرداری بوشهر

ادامه مطلب: پوریا باقر قاضی بازی الوند – شهرداری بوشهرکمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران قضاوت کننده هفته دوم لیگ دسته دوم را اعلام کرد.


به گزارش "همدان فوتبال"،روز چهارشنبه 22 مهرماه


پیام وحدت خراسان – خلخال دشت از ساعت 14:45 در ورزشگاه آزادی

صائب گلی- میثم تیزکار- جعفر جعفری- مرتضی منصوریان


توسعه کیش – شهرداری ارومیه از ساعت 15 در ورزشگاه المپیک

علی ابراهیمی- مهراب دشتی- علی احمدی- احمد محمودیان


هف سمنان – ابومسلم مشهد از ساعت 15 در ورزشگاه تختی

مهدی خانپور- حسین اقدامی- حسین بسک آبادی- حسین زیاری


شهرداری جویبار – کارا شیراز از ساعت 15 در ورزشگاه سراج کلا

محمد ممتاز- محمدرضا محمدیان- جواد رفوئی- میثم حیدرزاده


آینده سازان برق جدید – شهرداری کاشان از ساعت 15 در ورزشگاه شهید حاجی پور

ابوالفضل گرجی- محمدعلی رضایی- محمد صفار- حسن شفیعی


کارگر بنه گز – پارس جنوبی جم از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدا

بهروز رنجبر- ولی کاووسی- محمد درفشان- حسام احمدشمسی


خونه به خونه تهران – شهرداری ماهشهر از ساعت 15:15 در ورزشگاه اتکا

مهدی اجاقی- داود عروجلو- شاهین شریعتی- مسلم مشهدی


نیرو زمینی تهران – پرسپولیس گناوه از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدا

محسن سیمند- امیر فلاح- وحید سیفی- جواد بیگدلی


استقلال آبی تهران – مقاومت تهران از ساعت 15:15 در ورزشگاه هویزه

سجاد لطافتی- نریمان یوسفی- امیر قاسمی- مصطفی بینش


نفت و گاز گچساران – کاسپین قزوین از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدای نفت

مجتبی مختاری- مرتضی هوشیار- حامد صفایی- حسن علمداری


نفت امیدیه – نفت نوین آبادان از ساعت 15:30 در ورزشگاه نفت 1

امید جمشیدی- مهدی امامی- مرتضی فاطمی- علی عبدالهی


سپید رود رشت – رهپویان رضوانشهر از ساعت 15:30 در ورزشگاه شهید عضدی

غلامرضا مستقیم- رضا نجفی- جعفر رهبرفام- مختار عبدالهی


الوند همدان – شهرداری بوشهر از ساعت 15:30 در ورزشگاه شهید حاجی بابایی

محمدباقر پورباقر- محممود گوهری نژاد- داود احدی- محمد امین نژاد


فولاد نوین اهواز – صنعت ساری از ساعت 15:30 اختصاصی فولاد نوین

جواد واحد- حمید نادری- بهمن عبدالهی- ایمان شاه ولی


کارون اهواز – اکسین البرز از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی

حسین اداوی- رضا حیدری- امید صالحی- عبدالنبی پور خلف


یاران غدیر کرج – شهرداری بندرعباس از ساعت 15 در ورزشگاه تختی

شاهو اصلانی- کوروش کریمی- هیوا محمدی- شبیر بهروزی


ماهان شوشتر – بادران تهران از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی

محمد کمائی- مجتبی آسنجرانی- محسن بابایی- رضا قاسمی


بعثت کرمانشاه – ملی پوشان تبریز از ساعت 15:30 در ورزشگاه 15 خرداد

مرتضی عابدی- محمد حیدری- مجید سربندی- پیام ساری اصلانی