تبریزی: ذخيره طلايي برایم لقب خوبي است

b_150_100_16777215_00_images_photo_2016-02-09_16-15-05.jpgمرتضی تبریزی با گل دقیقه 92 خودش حکم فرشته نجات را برای ذوبی‌ها داشت. 

به گزارش "همدان فوتبال"، او در مورد تساوی تیم‌شان با پرسپولیس حرف می‌زند، بازیکنی که باز هم در حکم یک ذخیره به بهترین نحو نقش خودش را در تیم اصفهانی ایفا کرد.

 

انگار لقب ذخيره طلايي لقب خوبي براي تو است؟

خدا را شكر مي‌كنم وقتي به عنوان ذخيره هم وارد زمين مي‌شوم، براي تيمم كارايي خوبي دارم و شايد به قول شما ذخيره طلايي براي من لقب خوبي باشد. به هر حال من فكر مي‌كنم مهم اين است كه بازيكن براي تيمش بهترين كارايي را داشته باشد.

 

مساوي مقابل پرسپوليس با گل دقيقه 92 را نتيجه‌اي عادلانه مي‌داني؟

انصافاً بازي خيلي سختي بود. پرسپوليس يكي از بهترين تيم‌هاي ليگ برتر است و خيلي ما را اذيت كرد. در ديدار مقابل پرسپوليس شديداً تحت فشار بوديم و مساوي در دقيقه 92 حكم يك پيروزي براي ما را داشت.

 

اما منظورمان كسب تك‌امتياز بود. يك امتياز با توجه به فرصت‌هاي خلق شده در بازي حق تيم‌تان بود؟

پرسپوليس بيشتر از ما موقعيت داشت اما با توجه به تلاش‌مان تا دقيقه 92 فكر مي‌كنم لياقت يك امتياز مقابل پرسپوليس را داشتيم.

 

با توجه به روند بازي و عقب افتادن از پرسپوليس، فكر تساوي را مي‌كردي؟

زماني كه پنالتي پرسپوليس گل نشد، حسي داشتم كه به من مي‌گفت به بازي برمي‌گرديم، خدا را شكر كه اين‌گونه شد و ما موفق شديم در يك بازي سخت كه خيلي هم پرافت و خيز و پرهيجان بود، يك امتياز از تيم خوب اين فصل ليگ برتر بگيريم.

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن