مدیرعامل شهرداری همدان: در موفقیت تیم همه سهیم هستند

b_150_100_16777215_00_images_13940124000458_PhotoA.jpgمدیرعامل جوان تیم شهرداری همدان بدون تردید عملکرد درخشان مدیریتی را در سطح باشگاه داری همدان بویژه عرصه فوتبال ثبت کرده است.

به گزارش "همدان فوتبال"، امیرحسین اسکندریان سال قبل با تداوم همکاری با هادی گل محمدی سرمربی تیمش توانست ضمن کسب نتایج درخشان در لیگ سه، صعودی موفق را به لیگ دسته دو داشته باشد.

خیلی ها در آن مقطع صعود شهرداری را با چاشنی شانس و اقبال عنوان کردند اما نتایج درخشان نیم فصل اول شهرداری در لیگ دو ثابت کرد که از توانایی بالقوه برخوردار هستند.

اوایل فصل زمزمه های مختلفی مبنی بر گزینه بودن مربیان بومی و غیر بومی برای هدایت تیم شهرداری در لیگ دو مطرح بود اما اسکندریان همچنان اصرار بر همکاری با هادی گل محمدی ورزید تا در نهایت او سکاندار تیمش باشد.

حالا شهرداری در صدر جدول گروه سه لیگ دو جا خوش کرده و در تعطیلات نیم فصل باید بیشتر تلاش کند تا این جایگاه در میان مدعیان این گروه از دست ندهد.

گفت وگوی دی اسپورت با مدیرعامل جوان شهرداری همدان را بخوانید:

* بالاخره صدر جدول را تصاحب کردید. چه احساسی دارید؟

احساس هر مدیرعاملی در صدرنشینی تیمش شیرین است. به هر حال حاصل چند ماه تلاش و زحمات کادر فنی، بازیکنان و گروه پشتیبانی و حمایتی بود تا این تیم در میان مدعیان، آرام و پیوسته به صدر جدول برسد.

* اما فاصله امتیازی کمی با سایر مدعیان دارید؟

همین طور است. تیم ما حاشیه امنیت ندارد و غفلت در ادامه مسابقات به قیمت از دست دادن صدر جدول خواهد بود.

* شایعه استعفای سرمربی تیم به گوش رسید؟

مشکل خاصی نبود. چند جلسه گذاشتیم تا منجر به حل مساله شد. به هر حال این مسایل منطقی است اما هر چند ساعت هم نیاز باشد با سرمربی تیم جلسه می گذاریم تا مشکلات مرتفع شود. ما یک خانواده هستیم و باید در سایه اتحاد و همدلی برای کاهش مشکلات و کسب موفقیت هماهنگ و همراه باشیم.

*نتیجه نشست دیروز کمیته فنی باشگاه چطور بود.

خب این نشست برای برنامه ریزی و ارایه راهکارهای کارشناسانه و مدیریتی برای هرچه بهتر کردن شرایط تیم است. این نشست ها قطعا مستمر خواهد بود و می خواهیم از فرصت ها برای هموار کردن مسیر موفقیت تیم استفاده بهینه را داشته باشیم.

* گویا دغدغه مالی تیم هم در حال برطرف شدن است.

تاکنون 20 درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده ایم. البته کادر فنی بسیار کمتر است. قرار است ظرف فردا نیز 10 درصد دیگر از قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم و حتی دریافتی برخی از آنها بیش از 30 درصد خواهد رسید. به زودی نیز رقم پرداختی به مربیان را تا 20 درصد خواهیم رساند.

* زمینی هم از سوی شورا و شهرداری برای تامین هزینه ها دریافت کرده اید.

همینطور است. این زمین با تلاش سازمان، موافقت شهردار و مصوبه اعضای شورای اسلامی شهر همدان به سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری تعلق گرفت و اکنون در آستانه فروش است. درآمد حاصل از فروش این زمین قرار است صرف تیم  و حل دغدغه های مالی اعضا شود.

* این صدرنشینی به حساب چه کسی نوشته می شود؟

نباید به حساب فرد خاصی نوشت. همه در موفقیت تیم شهرداری سهیم هستند. از اعضا شورای اسلامی شهر همدان گرفته تا شهردار، معاونت ها، مدیران مناطق و سازمان های شهرداری، کارکنان سازمان، اعضای کادر فنی و بازیکنان در این برد سهیم هستند. منتهی تلاش مثال زدنی بازیکنان و تفکرات فنی مربیان در راس این پیروزی قرار گرفته است.

* نیم فصل دوم را چطور ارزیابی می کنید؟

کار سختی است. قطعا در نیم فصل دوم جدول به دو بخش تقسیم می شود. بالای جدول می کوشند برای صعود و پایین جدول نیز می کوشند برای بقا در لیگ دو.

* حرف پایانی؟

از همه دست اندرکاران و زحمت کشان برای موفقیت تیم قدردانی می کنم و امیدوارم این پیروزی ها تداوم داشته باشد.

نظرات   

 
0 #1 پیشکسوت 1395-12-14 05:40
جناب آقای مهندس اسکندری چرا از تیمهای پایه شما خبری نیست؟ شما یکی از بهترین آکادمی های استان و غرب کشور بودید چطور شد که افت کردید؟ الآن تیم جوانانان شما جهت کسب سهمه راهی مسابقات زیرگروه جوانان کشوره چرا خبری ازش نیست؟ چرا رده های پایه را فدای تیم بزرگسالان نمودید؟
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن