با غلبه بر ژاپن؛
تیم ملی فوتسال ایران برای دوازدهمین بار قهرمان آسیا شد
تیم ملی فوتسال ایران با غلبه بر ژاپن برای دوازدهمین بار عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا را از آن خود کرد تا از حیث قهرمانی در این رقابت ها همچنان رکورددار باشد.

سرنوشت سیاه «پاس»
سقوط تدریجی پاس تهران تیمی که قهرمانی در آسیا و لیگ برتر را در کارنامه‌اش داشت از وقتی استارت خورد که مسئولان سیاسی و ورزشی ایران در اواسط دهه 80 با شعار احیای فوتبال در شهرستان‌ها، پاس را که به معنای واقعی یک باشگاه حرفه‌ای بود، به همدان تبعید ...

پایگاه خبری همدان فوتبال

قاسم اكبري مهاجم اتكا گلستان به الوند همدان پيوست

b_150_100_16777215_00_images_stories_bahram-yadi.jpgمديرعامل باشگاه الوند همدان گفت: قاسم اكبري مهاجم فصل گذشته اتكا گلستان با توافق نهايي به تيم الوند همدان پيوست.

به گزارش "همدان فوتبال"، بهرام يدي افزود: قاسم اكبري مهاجم بلند قامت اتكا گلستان سابقه بازي در چند تيم ليگ دسته اولي را دارد و براساس نظر كادر فني تيم الوند به اين تيم پيوست.

وي اضافه كرد: با جذب اين مهاجم نيازهاي كادر فني در پست خط حمله برطرف خواهد شد.

يدي خاطرنشان كرد: هادي زرين ساعد، مصطفي مهدوي كيا و رامين خسروي ديگر بازيكنان غير بومي جذب شده تيم الوند همدان هستند كه سال گذشته نيز در اين تيم بازي مي كردند.

مديرعامل الوند همدان در خصوص تمرين آماده سازي تيمش گفت: به دليل نزديكي شب هاي قدر ماه مبارك رمضان تصميم براين شد تا تمرين تيم به بعد از اين ايام موكول شود.

وي با ابراز رضايت از روند جذب بازيكن در تيمش گفت: باشگاه تابع فهرست مورد نظر سرمربي تيم است و تاكنون در جذب بازيكنان موفق بوده ايم و تا چند روز آينده قرارداد ساير بازيكنان را تمديد و يا ثبت جديد خواهيم كرد.

وي با اشاره به اينكه اردوي تمريني و آماده سازي تيم تا شروع رقابت هاي ليگ دسته يك كشور در همدان ادامه مي يابد، اظهار داشت: همدان بهترين شرايط آب و هوايي را براي برگزاري اردوي تمرين دارد.

 

مديرعامل الوند همدان پيرامون پيشنهاد هيات مديره پاس همدان مبني بر واگذاري امتياز تيم الوند و در اختيار گرفتن بخشي از سهام باشگاه پاس گفت: مخالف اين واگذاري هستيم و قرار است تا چند روز آينده تكليف نهايي مشخص شود.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن

اس ام اس