با غلبه بر ژاپن؛
تیم ملی فوتسال ایران برای دوازدهمین بار قهرمان آسیا شد
تیم ملی فوتسال ایران با غلبه بر ژاپن برای دوازدهمین بار عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا را از آن خود کرد تا از حیث قهرمانی در این رقابت ها همچنان رکورددار باشد.

سرنوشت سیاه «پاس»
سقوط تدریجی پاس تهران تیمی که قهرمانی در آسیا و لیگ برتر را در کارنامه‌اش داشت از وقتی استارت خورد که مسئولان سیاسی و ورزشی ایران در اواسط دهه 80 با شعار احیای فوتبال در شهرستان‌ها، پاس را که به معنای واقعی یک باشگاه حرفه‌ای بود، به همدان تبعید ...

پایگاه خبری همدان فوتبال

مدافع اتکا گلستان به الوند همدان پیوست

b_150_100_16777215_00_images_stories_football.jpgجواد رحیمی ‌مدافع بلندقامت فصل قبل اتکا گلستان با توافق نهایی به الوند همدان پیوست .

به گزارش "همدان فوتبال"، جواد رحیمی‌ مدافع تیم اتکای گلستان سابقه بازی در چند تیم لیگ دسته اولی و لیگ برتری را دارد که براساس نظر کادر فنی تیم الوند به این تیم پیوست.

قرارداد رحیمی‌ با تیم الوند 2 ساله است والوند با جذب این مدافع نیازهای کادر فنی در پست خط دفاعی را برطرف خواهد کرد. همچنین دو بازیکن سابق استقلال اهواز و شاهین بوشهر در پست‌های حمله و‌ هافبک دفاعی مدنظر کادر فنی هستند که قرار است پس از ماه مبارک رمضان به همدان سفر کرده و با آنان مذاکره رسمی ‌انجام شود.

 

هادی زرین‌ساعد، مصطفی مهدوی‌کیا، محمدابراهیم خسروی و قاسم اکبری دیگر بازیکنان غیر بومی‌جذب شده تیم الوند همدان هستند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن

اس ام اس